Moderator autoinfo.pl
Autor: Moderator autoinfo.pl
08/11/2016
Imprezy z pasją w tle

Zwracając szczególną uwagę na fakt, iż eventy są jednym z lepszych i skutecznych narzędzi marketingowych, proponujemy szeroką ofertę imprez i pikników motoryzacyjnych skierowanych zarówno dla Państwa Pracowników jak i  Klientów i ich rodzin. 
Organizujemy imprezy integracyjne, spotkania dla klientów, partnerów handlowych i pracowników. Proponując niebanalne  pomysły oraz sprawdzone rozwiązania organizacyjne bierzemy pod uwagę specyfikę firmy i grupy docelowej, dzięki czemu możemy skutecznie realizować cele naszych Klientów. Każda impreza dopasowana jest do Klienta co nadaje przedsięwzięciu indywidualny charakter (dzięki np. aranżacjom, pamiątkom, etykietom z logotypem imprezy). 


Na wydarzeniach przez nas organizowanych proponujemy pokazy ratownictwa drogowego, szkolenie pierwszej pomocy realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów medycznych, symulatory, koncerty, oprawę nagłośnieniową, zabawy z DJ, konferansjerkę, catering, oprawę florystyczną, warsztaty i pokazy tematyczne, strefy animacyjne dla każdego bez względu na wiek oraz wiele sprawdzonych pomysłów na zabawy i konkursy, które wprowadzą odrobinę rywalizacji połączonej z dobra zabawą. Dodatkową, nieszablonową  atrakcją integracyjną w naszej ofercie są turystyczno-jakościowe Rajdy Samochodowe.

Zapraszamy do kontaktu, szyjemy na miarę to i dla Państwa coś uszyjemy!