Moderator autoinfo.pl
Autor: Moderator autoinfo.pl
16/08/2017
10 września odbyło się inauguracyjne spotkanie pasjonatów gorących aut!

10 września 2017 na terenie HOT_elarni**** w Puszczykowie odbyło się pierwsze z cyklu HOT_cars, inauguracyjne spotkanie pasjonatów wyjątkowych aut, organizowane przez Autoinfo oraz Watch This Car. Już od 10.00 na miejsce zaczęły zjeżdżać samochody, które nie pozwalają aby przejść obok nich obojętnie.
 
Definicja HOT_cars jest bardzo pojemna, dlatego mieliśmy na zjeździe takie perełki jak Alfa SZ z 1991 roku, Volvo p1800, Buick Electra 225 z 1959r, czy Ford Mustang z 1965r, oraz najnowsze samochody takiej jak Porsche Panamera z 2017, Ferrari 458 Spider, Corvette Z06 Supercharged, czy Hummer H1. Pojawiły się także samochody o podrasowanych osiągach jak posiadający 600 KM Mercedes AMG C63 s (Kombi), Corvette C5 zrobiona na 1/4 mili,  Ford Mustang GT 530KM, Corvette Z06 659KM i kilka innych bardzo mocnych maszyn. Dźwięk silników i widok pięknych stylizacji wzbudzał niemały zachwyt oglądających. 

Na uwagę zasługuje również prezentacja jednego ze sponsorów zlotu, firmy BMW Olszowiec, który zaprezentował BMW M6 COUPE, BMW X6M, BMW M740Le. Dwa ostatnie auta były udostępnione do jazd testowych dla wszystkich chętnych.

Podczas imprezy sami wystawiający mieli możliwość wybrania auta, które otrzymało pierwszy tytuł HOT_cars 2017 oraz pamiątkową statuetkę. Kryteria wyboru były bardzo subiektywne i miały odzwierciedlać tytuł imprezy. Zwycięzcą został Corvette Z06, wyprzedzając o jeden głos BMW e30 M3 i o kolejne 3 głosy Ferrari 458 Spider. Cała trójka otrzymała nagrody od sponsorów. 

Wystawcy mieli możliwość wzięcia udziału w wyścigach samochodów zabawek na miniaturowym torze o puchar Autoinfo oraz skosztować specjałów przygotowanych przez restaurację HOT_Taste, dań o swojsko brzmiących nazwach: HOT_fuel czy HOT_fast&furious.

Podsumowując imprezę można spokojnie patrzeć w przyszłość i planować kolejne edycje tego wydarzenia na wiosnę i lato 2018. Opinie wystawców i odwiedzających gości były i są jednoznacznie pozytywne, poziom organizacyjny a przede wszystkim poziom prezentowanych aut był na bardzo wysokim pułapie. Już teraz zapraszamy do śledzenie naszego profilu na FB autoinfopl gdzie prezentowane są galerie z tego wydarzenia, film, zdjęcia z lotu ptaka, prezentacje wybranych aut. 

 

ZOBACZ RELACJĘ FILMOWĄ >>> 

 

 

Organizatorzy

     

 

Sponsorzy

                   

 

 

Redaktor autoinfo.
05.09.2017, 10:56

Jest i MENU! zachęcamy: HOT_fuel i HOT_fast&furious a na koniec HOT_panna ...