autoinfo - to społeczność kierowców, pasjonatów motoryzacji i firm z branży.

 

1997-2017
Od 1997 roku jesteśmy na rynku motoryzacyjnym Poznania, w 2016 roku połączyliśmy się miesięcznikiem Motogiełda i wspólnie wydajemy największy w Wielkopolsce drukowany i bezpłatny informator motoryzacyjny. Teraz nadszedł czas aby komunikacja stała się dwustronna, aby to czytelnicy stali się kreatorami treści w autoinfo. Czas wiarygodnej informacji przekazywanej od kierowcy do kierowcy, czas wymiany opinii, porad, czas ekspertów, czas pasjonatów, czas treści tworzonej przez kierowców dla kierowców. 
 

Zupełnie Nowa Strona Motoryzacji!

Chcielibyśmy, aby autoinfo. dostarczało niezbędnej i przydatnej dla kierowców wiedzy, oraz było miejscem skłaniającym do dyskusji, inicjowania i śledzenia zmian, informowania, polecania, rekomendowania warsztatów, sklepów. Było miejscem gdzie eksperci motoryzacyjni dzielą się swoją wiedzą, gdzie omawiane są problemy w lokalnym ruchu drogowym, gdzie zwykli kierowcy mogą wyrazić swoje zdanie, zapytać eksperta, innego kierowcę, czy przedstawiciela miasta.

 

Jak to robimy?
Zapraszamy kierowców do rozmowy, nagradzamy aktywnych przez liczne konkursy. Zapraszamy ekspertów, firmy motoryzacyjne, pasjonatów. Prezentujemy niezbędnik kierowcy. Piszemy o bezpieczeństwie i kulturze jazdy. Uczestniczymy w akcjach społecznych i wspieramy lokalne przedsięwzięcia.